ISMÉT SIKERES DSD-NYELVVIZSGÁK!

Intézményünk hetedik éve működik DSD-iskolaként, így végzős diákjaink lehetőséget kapnak rá, hogy nyolcadik osztályban egynyelvű német nemzetközi nyelvvizsgát tegyenek. A DSD nyelvvizsga I-es fokozata a Közös Európai Referenciakeret A2 illetve B1 nyelvi szintjének felel meg. A diákok sikeres vizsga esetén nemzetközileg elismert nyelvvizsga bizonyítványt szereznek, amely jó alapokat ad középiskolai nyelvi tanulmányaik folytatásához. Idén 10 végzős diákunk vállalkozott a nyelvvizsgán való megmérettetésre, s mindannyian sikeres nyelvvizsgát tudhatnak magukénak.  A nyelvvizsgán részt vettek:

Fekete Regina

Kiss Botond Örs

Leutsch Johanna

Mikus Márkó Róbert

Pintér Sára Boglárka

Répási Boglárka

Rizmajer Nóra

Svébis Emma

Szelepcsényi Véda Zoé

Szemigán Fanni Ildikó

 

Gratulálunk végzőseinknek és felkészítő tanáruknak, Balogné Acsai Hajnalka tanárnőnek!