Berendeztük és birtokba vettük a High Tech Suli tantermet

Megnyertük a pályázatot!

A pályázatban elnyert eszközök lehetővé teszik, hogy az oktatási folyamat jelenleginél lényegesen komplexebb legyen, megvalósíthatjuk a modern oktatási rendszerekben egyre népszerűbb STEAM oktatási koncepciót. A tanulók a tanulási utaik bejárása során, a komplex feladatokban mindig sokkal jobban teljesítenek. Mi mint általános iskola az országos beiskolázási feltételeknek megfelelni tudó tanulókat nevelünk, a mi gyermekeink más iskolákban fognak végül felkészülni a nagybetűs életre, de felelősek vagyunk azért, hogy a világot a lehetőségeinkhez képest a legjobb mértékben megismertessük a tanulóinkkal. A beszerzett eszközök segítségével esélyünk van, hogy a tanulóink a legjobb módszerekkel készüljenek fel a rájuk váró kihívásokra.

Galéria itt!