Hartyánfeszt

Kedves Szülők! Kedves Tanulók! Kedves Kollégák!

Ezúton szeretnénk megköszönni Mindannyiuk támogatását, segítségét, részvételét a Hartyánfeszt szervezésében, megvalósításában! Óriási öröm számunkra, hogy tanulóink, szüleik és pedagógus kollégáink ilyen nagy létszámban vállalták, hogy népviseletet öltenek ezen a délutánon és ezáltal  ünnepélyesebbé tették a közös ünneplést. Mindamellet köszönjük a Szülői Munkaközösségnek, hogy ismét összefogtak a közös cél érdekében és olyan sokan, tevékenyen vettek részt az iskola sátrának igényes, hagyományőrző dekorációjának kialakításában, valamint a sütemények árusításában.

Végül, de nem utolsó sorban szeretnénk köszönetet mondani Radóczy Károly Tanár Úrnak a Régi könyvtár és Pinceklubban megszervezett 10 éves, jubileumi és a Nemzetiségi Festőműhely növendékeinek retrospektív kiállításáért.

Bambuk László