Lapbookok

A tantermen kívüli digitális tanrend alatt is szorgalmasan tanultak diákjaink. Ez alatt az időszak alatt is sok, értékes tanulói produktum készült, egyik ezek közül az ú.n. „lapbook”. A lapbookok születéséről Berczi Edit Tanárnő így nyilatkozott:

„Magyar irodalom tantárgyból a házi olvasmányok feldolgozásához tavaly vezettem be a lapbookok keszítését. A gyerekek először furcsának találták, de hamar megbarátkoztak vele. Már az elmúlt tanévben is szuper produktumok születtek a Pál utcai fiúk és a Szent Péter esernyője regényekhez. Az idén szintén szemet gyönyörködtető, tartalmas munkák készültek tele kreatív ötletekkel. Minden lapbook egyedi. 6. évfolyamon az Egri csillagok, 8. évfolyamon a Légy jó mindhalálig című regények szolgáltatták az alapot az idei lapbookokhoz. Izelítőnek néhány alkotás. Mindenki ügyesen dolgozott. Büszke vagyok a tanitványaimra.”

A lapbookok ide kattintva megtekinthetőek.