A tantermen kívüli digitális munkarendünk 2020. március 16-tól visszavonásig működik.

A tanítási egységek 1,5 órára tervezett blokkok, amelyek tanári támogatásból és a tanulók önálló munkájából állnak, melynek ütemezése az alábbi táblázatban látható. Minden napon az 1. blokk 8:00-9:30-ig tart, a 2. blokk 10:00-11:30-ig tart, a du blokk 12:30-14:00-ig tart. A táblázatban nem szereplő tantárgyakban a tanulás támogatása projektmódszer szerint valósul meg, melyhez útmutatást a szaktároktól fognak kapni.

Minden tanulótól azt kérjük, hogy az adott időblokkban on-line legyen elérhető valamilyen IKT eszközzel (asztali számítógép vagy laptop vagy tablet vagy okostévé vagy okostelefon) mert a blokkban olyan funkciót istervezünk, amely támogatja a tanulókat a tanulásban. (stream, meet, stb)

f

You need to add a widget, row, or prebuilt layout before you’ll see anything here. 🙂