Dabasi vers- és prózamondó verseny

A költészet napja alkalmából idén is megrendezésre került a Dabasi vers- és prózamondó verseny, immáron 32. alkalommal. Iskolánkat az alsó tagozatos tanulóink képviselték 11 fővel. A versenyzők két korcsoportban mérették meg magukat.A környező iskolákból 65 diák gyűlt össze erre a napsütéses szombat délelőttre.
Mindenki izgatottan várta, hogy mikor mutathatja be az általa választott verset, prózát vagy mesét. A zsűri tagjai az alsó tagozatos kategóriában Balogh Ferenc előadóművész, rádiós műsorvezető, Ordasi Brigitta rádiós szerkesztő és Bakkai Éva magyar szakos pedagógus voltak. A kimagasló teljesítményeket a zsűri értékes könyvutalvánnyal jutalmazta.

Az újhartyáni diákok mindkét korcsoportban előkelő helyen végeztek.

1. és 2. osztályos kategóriában I. helyezést ért el Zándoki Laura,2.a osztályos tanulónk.
3. és 4. osztályos kategóriában a II. helyezést Tóth Réka, 4. b osztályos tanulónk, a III. helyezést Tóth Kata, 4. a osztályos tanulónk szerezte meg.
Gratulálunk a résztvevő diákoknak és a felkészítő pedagógusoknak!