Betlehemezés

A Sváb Fiatalak Baráti Köre és az Újhartyáni Német Nemzetiségi Általános Iskola tizenkilenc lelkes tanulója 2023 karácsonyán ismét közösen vállalta, hogy a betlehemezés szép hagyományát folytatja településünkön. A betlehemezést megelőzően már hetek óta szorgalmasan készültek a gyerekek a német nyelvű betlehemes játékra, időt, energiát nem sajnálva.  Végül a kitartó munka ez alkalommal is meghozta gyümölcsét, óriási élmény volt mindannyiunk számára a betlehemes játék. Ezúton köszönjük a családok szívélyes fogadtatását, akik ebben a két napban fogadtak bennünket! Továbbá köszönjük a Lipi család gulyásleves felajánlását is, amelyet a második nap ünnepélyes lezárásaként ezúton is óriási sikert aratott!

Köszönjük Surman-Majeczki Martin Tanár Úrnak a szervezést és Balázs-Jánosik Ágnesnek a felkészítést!