AzEnOktatom.hu Autósiskola

Autósiskola és az Újhartyáni Német Nemzetiségi Általános iskola között létrejött egy együttműködési megállapodás. A jövőben az Autósiskola az Általános iskola épületében folytat elméleti kresz tanfolyamot illetve vöröskeresztes életmentő és egészségügyi tanfolyamot.

AzEnOktatom.hu Autósiskola minden évben szeretné támogatni az általános iskola tanulóit. Az idei évben a tantestülettel közreműködve közösen kiválasztásra került 4 tanuló, akiket a cég segédmotoros kerékpár kresz tanfolyammal ajándékozott meg fejenként 25.000 forint értékben.

A díjakat ballagáson már átadtuk.

Az együttműködésünk további részét képezi (mivel az autósiskola vezetője Balázs Péter újhartyáni lakos és az újhartyáni általános iskola egykori diákja), hogy Autósiskolánkba jelentkező tanulók esetében – minden jármű kategóriában azaz segédmotorkerékpár, motor, személyautó, teherautó illetve autóbusz – az újhartyáni általános iskolában végzett tanulók és újhartyáni lakosok is az elméleti kresz tanfolyamainkból -20 % kedvezményt kapnak.