Diáktoll pályázat 3. fordulója

A Diáktoll pályázat 3. fordulójának feladata a következő volt:

„Folytassátok és fejezzétek be az alábbi szöveget műfaji megkötés nélkül! Ügyeljetek a tagolásra, a mondanivaló elrendezésére; gondolataitok illeszkedjenek a címhez és a bevezetéshez.    Legyetek ötletesek!
Fogalmazásotok terjedelme legalább 1 -, legfeljebb 1,5 oldal legyen! „
A befejezendő szöveg:
„Az álarc
Január elején az osztályfőnök szokatlanul ünnepélyes arccal lépett az osztályterembe. Közölte, hogy hamarosan itt a farsang, s reméli, hogy minél több tanuló indul az egyéni versenyben. Zsófi elhatározta, hogy olyan jelmezt készít, amiben felismerhetetlen lesz.”
A forduló díjazottjai:
II. korcsoport győztese:  Kállay Emese Kwirena, 6. b osztályos tanulónk
III. korcsoport győztese:    Bánszki Bíborka, 8. a osztályos tanulónk
Felkészítő Tanáruk: Rizmajerné Surányi Bernadett
Ezüstminősítésű diákjaink:
II. korcsoport: Szabó Berta, 5. a osztály
III. korcsoport: Nagy Miklós. 7. a osztáy
Felkészítő tanáruk: Kerekes Katalin
Gratulálunk!