A Gyermekvár óvodában voltunk a Német Nemzetiségi hét programot megnézni.

Mint mindig, most is elvarázsolt minket a Gyermekvár óvoda Német Nemzetiségi hete. Az óvodába lépés első pillanatától kezdve elragadott magával minket a nemzetiségi téma. A légkört áthatotta a tökéletesség, minden lélegzetünkben éreztük, hogy az óvoda teljes sikert ért el a célja megvalósításában. A díszítés minden eleme, a kis lurkók öltözete, a program és a benne megvalósított minden mozdulat sugározta magából a megtervezettséget, a korlátlan munkát és a szeretetet, amely a gyermekek arcáról is ránk ragyogott. Élveztük a program minden ott töltött percét és belül sajnáltuk az idő gyors múlását. Büszkék vagyunk, hogy településünk ilyen magas színvonalú szakmai munkát megtestesítő intézménnyel rendelkezik és nyugodtak is, hogy leendő kis iskolás tanulóink a legjobbat kapják amit csak lehet. Köszönöm az óvoda teljes munkaközösségének és Ildikónak ezt a nagyszerű programot, és természetesen minden közreműködőnek. A hangulatot nem tudjuk, de pár képben a program néhány lépését – itt bemutatva igyekszünk átadni: galéria itt!