SIKERES DSD-nyelvvizsgák!

Intézményünk hatodik éve működik DSD-iskolaként. Ennek keretében diákjaink lehetőséget kapnak rá, hogy nyolcadik osztályban egy egynyelvű német nemzetközi nyelvvizsgát tegyenek, amelynek I-es fokozata megfelel a Közös Európai Referenciakeret A2 illetve B1 nyelvi szintjének. A diákok sikeres vizsga esetén nemzetközileg elismert nyelvvizsga bizonyítványt szereznek, amely jó alapokat ad középiskolai nyelvi tanulmányaik folytatásához. Az elmúlt tanévben nyolcadik osztályos diákjaink közül 15-en vállalkoztak a nyelvvizsgán való megmérettetésre és örömmel számolhatunk be róla, hogy mind a 15 diák sikeres nyelvvizsgát tudhat magáénak.  A nyelvvizsga résztvevői voltak:

Balogh Zsolt Benjámin

Bujdosó Csenge

Czikó Panna

Egyed Márton

Fábián Anna

Göndör Gábor

Kovács Martin

Rajszki Ema Kíra

Rajszky Boglárka

Soltész András

Szántó Lelle

Szilágyi Péter Áron

Szolnoki Boglárka

Tóth Kornél

Závodka Zoé

Gratulálunk végzőseinknek és felkészítő tanáruknak, Balogné Acsai Hajnalka tanárnőnek!